Dortmund opět tři body nebral, Frankfurt s Herthou nastřílely 8 branek

Bayern Mnichov se stane po podzimním mistrem Bundesligy, zatímco jeho největší soupeř před začátkem sezóny Dortmund v soutěži tápe. V 16. kole nejvyšší německé ligy doma opět nebodoval na plno, když se musel po remize 2:2 dělit o body s Wolfsburgem. Mönchengladbach doma deklasoval Brémy 4:1. Od 66. minuty hráli hosté navíc bez vyloučeného Caldiroly.

Pět důvodů, proč musí Sterling opustit Liverpool

Frankfurt byl doma na kapitulaci již ve 40. minutě, když hostující Hertha Berlín vedla již 3:0. Před poločasem však snížil Aigner. Hosté v druhém poločase sice přidali ještě branku zásluhou Niemeyera, ale Seferovič a dva zásahy Meiera nakonec rozhodly o dělbě bodů. Zápas muselo otáčet i Schalke, které na hřišti Paderbornu prohrávalo od 31. minutě. Před poločasem však vyrovnal ChoupoMoting a v 78. minutě rozhodl o výhře Neustädter.

Německá liga - 16. kolo

Dortmund - Wolfsburg 2:2
Branky: 8. Aubameyang, 76. Immobile - 29. De Bruyne, 85. Naldo

Eintracht Frankfurt - Hertha Berlín 4:4
Branky: 90. a 90.+1 Meier, 43. Aigner, 58. Seferovic - 21. Brooks, 33. Ben Hatira, 37. Schieber, 81. Niemeyer

Hoffenheim - Leverkusen 0:1
Branka: 79. Kiessling

Mönchengladbach - Brémy 4:1
Branky: 32. Kruse z pen., 38. Wendt, 64. Kramer, 89. Hrgota - 51. Junuzovic

Paderborn - Schalke 1:2
Branky: 31. vlastní Ayhan - 44. Choupo-Moting, 78. Neustädter.