Slavia nestačila na Trenčín

Sešívaní ve středu vstoupili do herní části přípravy změřením sil se slovenským celkem z Trenčína v Edenu. Ten tradiční pražský celek nakonec porazil 2:1, když obě branky hostů zaznamenal Matúš Bero během druhého poločasu. První poločas změnu skóre nenabídl, avšak hned zkraje toho druhého se měnilo. V 51. minutě se dokázal prosadit gruzinský záložník domácích Levan Kenia, jenže Sešívaní se z náskoku neradovali dlouho. Již o dvě minuty později využil situace Matúš Bero, který v 77. minutě druhou brankou upravil na konečných 2:1 ve prospěch slovenského klubu. [b]Sestava Slavie:[/b] Rakovan - Mikula, Latka, Fialka, Švec - Deli, Piták - Bazal, Kenia, Prošek - Škoda. [b]Lavička náhradníků:[/b] Červenka, Juhar, Mihajlovič, Berkovec