Darida hvězdou Freiburgu, Immobile zařídil výhru Dortmundu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Další kolo anglické Premier League odstartovalo v úterý trojicí utkání. Southamtpon potřeboval neztratit krok s ostatními lídry tabulky, což se mu s Crystal Palace podařilo. Jedinou branku utkání vstřelil v 83. minutě Mane. Aston Villa zvítězila na domácí půdě s West Bromwich až v nastavení brankou z penalty a ukončila tak dvanácti zápasovou šňůru bez výhry.

Komu se moc nechce stěhovat na Camp Nou či Old Trafford?

Český reprezentační záložník Vladimír Darida se velkou měrou podílel na postupu Freiburgu do čtvrtfinále Německého poháru. Jeho sedmá branka v sezóně mohla být navýšena ještě o jeden kus, jenže ve druhém poločase neproměnil penaltu. Bývalý hráč Viktorie Plzeň svou pověst specialisty pokutových kopů nepotvrdil.

Borussia Dortmund navázala na úspěšný víkendový duel se Schalke, když si hravě poradila s Drážďanami 2:0. Obě branky utkání obstaral Immobile. Se stejným skóre postoupil také Hoffenheim a Leverkusen si zajistil účast v dalších bojích až v prodloužení v duelu s Kaiserslauternem.