Real triumf v Lize mistrů neobhájí, Juventusu stačila v odvetě remíza

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Juventus vyloupil San Bernabeu. K postupu mu stačila remíza 1:1. Real tak neobhájí tuto trofej, kterou v minulé sezóně získal pro svůj klub po desáté v historii. Finále nejprestižnější evropské klubové soutěže bude v režii Barcelony a Juventusu.

Plzni pomohlo k prvenství 10 odložených sparťanů, včetně čtyř Pražáků!

Stará dáma přijela do Madridu zpečetit postup, který se však nerodil lehce. Pevná obrana sice držela, jenže ve 23. minutě si míč postavil na pokutový kop Cristiano Ronaldo, který se proti Buffonovi nemýlil. Celé situaci předcházel faul Chielliniho na Rodrígueze.

Turínský gigant musel začít hrát dopředu a nečekat jen na výpady soupeře. Tím se Bílému baletu otevřelo více prostoru, přesto žádný z dalších pokusů nedoznal kýženého cíle. Skóre srovnal v 58. minutě odchovanec Realu ve službách Juventusu Morata, který rozhodl o postupu italského mistra do finále.

Odveta semifinále Ligy mistrů:

Real Madrid - Juventus Turín 1:1(1:0)

Branky: 23. Ronaldo z pen. - 58. Morata. Rozhodčí: Eriksson - Klasenius, Wärnmark (všichni Švéd.), ŽK: Isco, Rodríguez - Tévez, Lichtsteiner.

První zápas: 1:2, postupuje Juventus.

Real: Casillas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Rodríguez, Kroos, Isco - Bale, Benzema (67. Hernández), Ronaldo. Trenér: Ancelotti.
Juventus: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Marchisio, Pirlo (79. Barzagli), Pogba (89.Pereyra) - Vidal - Tévez, Morata (84.Llorente). Trenér: Allegri.

Výherní automaty s miliónovými jackpoty. Vyzkoušejte zdarma.