Inter dokázal o své síle výhrou s Carpi, PSV si vyšláplo na Lyon

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Ve středu se na národním stadionu v Singapuru nepředstavil pouze Arsenal, ale také jiní dva zástupci Premier League Everton a Stoke City. Duel mezi mužstvy z Goodison Parku a Britannia Stadium skončil po devadesáti minutách bezgólovou remízou a o výsledku musely rozhodovat pokutové kopy, v nichž se nakonec radoval tým Toffees, za něhož v rozstřelu skórovali Lukaku, Cleverley, Stones, Deulofeu a Jagielka. Ten, který na druhé straně neproměnil, byl Van Ginke, jenž v klubu hostuje z Chelsea.

Nováček Serie A Carpi změřil síly s ambiciózním Interem Milán, který ho však na jeho půdě deklasoval 4:2. Skóre otevřel již ve čtvrté minutě Palacio, ale Lasagne ve 22. minutě srovnal. Do změny stran však přidali branky i Icardi a Hernannes a po změně stran navýšil na 4:1 Longo. Capri dokázalo už jen snížit trefou Matose.

Druhý celek uplynulého ročníku Ligue 1 Lyon ve večerním duelu s nizozemským PSV Eindhoven padl rozdílem dvou branek. Vynikajícím výkonem se předvedl především jednadvacetiletý Jürgen Locadia, který v závěru druhého poločasu obstaral obě trefy.

V německém Grassau přivítala Borussia Mönchengladbach anglický celek Swansea, se kterým se po devadesáti minutách rozešla smírně 1:1. Kouč Garry Monk byl se hrou svého kádru spokojený, neboť jeho svěřenci dokázali nepříznivé skóre srovnat.