Arsenal vstřelil Lyonu šest branek, Dortmund porazil Juventus

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Na Emirates Cup určitě nebude v dobrém vzpomínat Lyon. ten totiž dostal absolutní výprask a domů si z Londýna veze šest branek. V druhém exkluzivním přátelském zápase narazil na sebe Dortmund a Juventus. Loňský finalista Ligy mistrů byl proti Dortmundu, kterému se v přípravě nedaří, mírný favorit. Přesto prohrál.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

Arsenal se dnes postavil silnému Lyonu. Po zápase ale přídavek "silný" ztratil smysl, protože Lyon ne že by prohrál, což se na půdě domácího Arsenalu i trochu očekávalo, ale on rovnou dostal šest branek.

Takový deklas neočekával vůbec nikdo. Arsenal měl opět klasické střelce, každý z nich dal po jedné brance. Giroud započal gólovou jízdu ve 29. minutě, přičemž během následujících devíti minut hráči Gunners nasázeli další tři branky.

Jasný poločas měl dohru ve druhé půli, ve které ale domácí vsítili již jen dvě branky. Postaral se o ni Őzil a Cazorla.

Petr Čech od Wengera příležitost nedostal a celý zápas odseděl na lavičce. Rosický nebyl ani na lavičce.

Arsenal - Olympique Lyon 6:0 (4:0)
Branky: 29. Giroud, 34. Oxlade-Chamberlain, 35. Iwobi, 38. Ramsey, 62.Őzil, 85. Cazorla

[break]
Juventus nastoupil ke svému prvnímu přípravnému zápasu a dopadlo to špatně. Dortmund totiž vyhrál s přehledem 2:0.

Ten nastoupil už k pátému přátelskému zápasu. První tři duely vyhrál, ovšem nastupoval proti opravdu o několik úrovní slabším celkům. Když se ale postavil v derby Bochumi, prohrál 1:2.

Připrava oběma klubům moc do karet nehraje. Po dnešku ale bude jednoznačně spokojenější Dortmund, který porazil úřadujícího finalistu Ligy mistrů. Postarala se o to dvojice Aubameyang-Reus, z čehož nemá radost Arséne Wenger, který by jednoho z dvojice rád přivítal v Arsenalu.

Dortmund - Juventus 2:0 (1:0)
Branky: 40. Aubameyang, 62. Reus

Arsenal loví v Německu a Španělsku. O koho má zájem?