Plzeň neměla s Vojvodinou sebemenší problém

Plzeňská Viktorka uzavřela úspěšné čtvrteční vystoupení českých klubů jasnou výhrou nad Vojvodinou. Srbský celek na západočeský celek nestačil a prohrál 3:0. Hvězdou zápasu se stal Jan Kopic, který zazářil dvěma brankami.

Žilina je lepší než Barcelona! Skoro prohraný zápas s Bilbaem dokázala otočit

Viktoria Plzeň do zápasu vstupovala jako favorit, a tuto roli dokázala potvrdit i během zápasu, ve kterém nedala novosadskému klubu příliš šancí.

O jasnou výhru 3:0 začala Plzeň usilovat již v první půli. Ve 25. minutě střílel Rajtoral, přičemž se jeho zblokovaná střela odrazila na kopačky Jana Kopice a první gól Plzně byl na světě.

Na pojištění stavu si domácí fanoušci museli počkat až do půle druhé. Po šesti minutách od jejího začátku zkusil štěstí Vaněk a s pomocí mírné teče poslal Plzeň do vedení 2:0.

Poklidný stav na konečný výsledek 3:0 upravil druhým gólem utkání Jan Kopic. Ten může poděkovat Petrželovi, který mu jako střídající hráč předložil parádní přihrávku do volného prostoru.

Viktoria Plzeň - Vojvodina 3:0 (1:0)

Branky: 25., 82. Kopic, 51. Vaněk

Viktoria Plzeň: Matúš Kozáčik, František Rajtoral, Václav Procházka, Roman Hubník, David Limberský, Ondřej Vaněk, Jan Kopic, Patrik Hrošovský, Jan Kovařík (78. Milan Petržela), Daniel Kolář (69. Tomáš Hořava), Michal Ďuriš (85. Jan Holenda)

Vojvodina: Srdjan Zakula, Jovica Vasilic, Radovan Pankov, Bojan Nastic, Igor Duric, Mirko Ivanic, Aleksandar Stanisavljevic (88. Siniša Babic), Darko Puškarić (68. Aleksandar Paločevič), Danilo Sekulič, Novica Maksimovic, Ognjen Ožegovic (88. Milan Pavkov)

Rozhodčí: Javier Estrada

Diváci: 10.769