Jak vypadá nejhorší XI třetího kola Premier League?

Chelsea zažívá opravdu špatný vstup do sezóny a dokonce trhla rekord. Žádnému obhájci titulu se tak špatný start nikdy nepovedl. Ve třetím kole konečně vyhrála, ale za jakou cenu. Proti WBA se k výhře 3:2 skoro utrápila a navíc celou bídu korunoval Terry červenou kartou. Nedařilo se ale také jiným celkům. Kteří hráči si třetí kolo Premier League v sezóně 2015/2016 rozhodně nedají za rámeček?

Lvíčata premiéru v malém fotbalu zvládla. Slováky přestřílela

Brankář:

Darren Randolph

Brankář West Hamu si výkon proti rozjetému nováčkovi z Bournemouthu rozhodně za rámeček nedá. Hosté si na něm pochutnali rovnou čtyřikrát. Na bránu přitom vystřelili jen šestkrát. West Ham tedy ani na podruhé nedokázal navázat na úvodní výhru nad Arsenalem.

[break]

Obránci:

Aaron Cresswell

West Ham předvedl jeden z nejhorších výkonů a podepsalo se to na účasti jeho hráčů v této jedenáctce. Aaron Cresswell na levé straně obrany absolutně vyhořel. Nejvíce to šlo vidět při druhém gólu, kdy Cresswell nepochopitelně nahrával malou domů, přičemž v blízkosti stál Wilson, který se nemýlil a nastartoval druhým gólem jízdu za hattrickem.

John Terry

Chelsea konečně v nové sezóně vyhrála, ale rozhodně nemůže být spokojená. Měla totiž problém s posledním celkem, který letos bude tuze bojovat o udržení se v lize. Nakonec vyhrála 3:2, i když musela od 54. minuty dohrávat bez Terryho. Toho nyní Mourinho nevystřídal, nýbrž došlo na vyloučení, díky kterému West Ham o pět minut později snížil na 2:3.

Angelo Ogbonna

Ogbonna hrál proti Bournemouthu tak zle, že ze hřiště byl stažen již v 35. minutě, tedy v době, kdy domácí Kladiváři prohrávali 0:2. Vystřídal jej James Tomkins.

Branislav Ivanovič

Obrana Chelsea je v nové sezóně opravdu hodně nesesynchronizovaná a potvrzuje to i další obránce v nejhorší jedenáctce třetího kola Premier League. Srbský obránce opět stál za inkasovanými brankami.

[break]

Defenzivní záložník:

Pedro Obiang

Poslední hráč West Hamu, který si vysloužil nominaci do nejhorší jedenáctky je Pedro Obiang. Ve svém třetím zápase dostal konečně plnohodnotnou příležitost a odehrál celých 90. minut. A jako defenzivní záložník moc průchodům Bournemouthu nezabránil.

[break]

Záložníci:

Yohann Cabaye

Crystal Palace sice dokázal vyhrát nad Aston Villou 2:1, zápas se ale nevyvedl francouzskému reprezentantovi Cabayemu. V zápase navíc dostal žlutou kartu, v 82. minutě tak byl raději vystřídán za Jedinaka.

Erik Lamela

Argentinský reprezentant je v Tottenhamu ceněným mladíkem, v Leicesteru ale neuspěl a v 65. minutě střídal. Navíc udělal dva fauly, ze kterého mu kápla jedna žlutá karta a Tottenhamu ve třetím kole v boji o první výhru příliš nepomohl.

Ibrahim Afellay

Afellay se z neúspěšné štace v Barceloně nějak nemůže probrat a dokonce se mu nedaří ani ve Stoke, kde měl být jasnou hvězdou. Nizozemský ofenzivní záložník byl v útoku nulový a ani jednou nevystřelil na branku Norwiche. Tím si v 57. minutě podepsal ortel a byl vystřídán Irelandem.

Marko Arnautovič

Stoke měl v Norwichi opravdu mizerně postavenou ofenzivní linii. Nejenom že Afellay hrál špatně, ale také jeho kolega z levé strany Arnautovič, který odešel ze hřiště ve stejnou chvíli, tedy v 57. minutě, měl na hřišti řádné problémy.

[break]

Útočníci:

Gabriel Agbonlahor

Gabby měl být dle předpovědí obrovským útočníkem Anglie, místo toho předvádí mizerné výkony v dresu Aston Villy. Za celou dobu zápasu proti Crystal Palace dokázal vystřelit jen jednou a to neúspěšně. Za posledních šest sezón odehrál 154 ligových zápasů, ovšem dal jen 27 branek. Nejlepší sezónu zažil před sedmi lety, do brány soupeřů se trefil v lize třináctkrát

Citizens vyrovnali stoletý rekord. Čeho chtějí dosáhnout teď?