Barcelona totálně dominovala, uvědomuje si Simeone

Na sobotu byl ve Španělsku připraven opravdu luxusní program. Celky z Barcelony se utkaly s těmi z Madridu. Na rozdíl od Realu ale Atlétiko nedokázalo vzdorovat a s Barcelonou prohrála.

Budou se spolu Chelsea a Tottenham dělit o Wembley?

Atlétiko si pochroumalo velmi povedený vstup do sezóny. Dvě výhry v řadě doma nerozšířil a Barcelona se tak katapultovala na první místo, protože je v lize jediné bezchybné.

Důvodem neúspěchu je dle kouče Atlétika Diega Simeoneho jasný: "Myslím, že Barcelona dominovala ve všech aspektech hry. Ať už v bránění či držení míče. Neodehráli jsme dobrý zápas," řekl bezprostředně po utkání, ve kterém jeho výběr prohrál 1:2.

Atlétiko přitom vedlo: "Ve druhé půli jsme začali opravdu dobře, ale rychlé vyrovnání nás položilo," hovořil o vyrovnání stavu Neymarem jen čtyři minuty poté, co poslal Atlétiko do vedení Fernando Torres.

Simeone, který je na lavičce Atlétika čtyři roky, musel před novináři sklonit poklonu před Messim: "Messi byl rozhodujícím faktorem, když byl na hřišti. On rozhoduje zápasy." Messi přitom v zápase střídal až v 60. minutě za Rakitiče.