Slavia se s pohárem loučí, Zlín a Dukla jdou dál

[tag]MOL Cup[/tag] Bez překvapení zvládly třetí kolo českého poháru celky Zlína a Dukly. Zatímco Pražané vyhráli na půdě třetiligového Táborska 2:1, Zlín si snadno poradil s rovněž třetiligovým Prostějovem 4:1. Naopak konec v poháru hlásí Slavia, která na půdě druholigového Ústí nad Labem prohrála 2:4.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč

Po Ostravě a Slovácku jsou sešívaní třetím týmem z první ligy, který se s pohárem rozloučil. Trenér Uhrin udělal oproti poslednímu souboji v lize hned pět změn v sestavě a na hře to bylo znát. Již v první půli se Pražané dostali do velmi nepříjemné situace.

Domácí se vedení ujali ve 26. minutě zásluhou Peterky. Za deset minut už to bylo o dva góly. Piták ve vápně fauloval Smolu a sám postižený nabídnout šanci proměnil. Po změně stran přidalo Ústí zásluhou Hoška další gól a vypadalo to na debakl. V 71. minutě však snížil Zmrhal a dvě minut před koncem dal kontaktní gól kanonýr Škoda. Místo vyrovnání ale přišel čtvrtý zásah Ústí. Konečnou podobu dal výsledku Novotný.

MOL Cup - 3. kolo:

Prostějov - Zlín 1:4 (1:2)

Branky: 38. Kroupa - 25. Malý, 45. Jugas, 47. Jordan, 83. Bartolomeu. Rozhodčí: Orel - Hock, Antoníček.
Sestava Zlína: S. Dostál - Malý, Jugas, Hájek, Hubáček (74. Bartolomeu) - Kopečný (55. V. Vukadinovič), Strašák, Motal, Holík (84. Živulič), Koreš - Jordan. Trenér: Páník.

Táborsko - Dukla Praha 1:2 (0:0)

Branky: 86. Ciku - 50. Marek Hanousek, 61. Přikryl. Rozhodčí: Příhoda - Koval, Urban.
Sestava Dukly: Chudý - Jeřábek, Jurendič, Štetina, Miloševič - Marek Hanousek, Daniel Tetour (68. Čajič), Koval (46. Považanec), Krmenčík (80. Beauguel) - Mareš, Přikryl. Trenér: Kozel.

Ústí nad Labem - Slavia Praha 4:2 (2:0)

Branky: 26. Peterka, 36. Smola z pen., 66. Hošek, 90.+2 Novotný - 71. Zmrhal, 88. Milan Škoda. Rozhodčí: Pechanec - Wilczek, Černý.
Sestava Slavie: Hrubeš - Švec, Deli, Frydrych, T. Jablonský - Bazal (54. Černý), Souček, Piták (68. Mikula), Zmrhal - Kenija (46. Voltr) - Milan Škoda. Trenér: Uhrin ml.