Bayern zničil Kolín, v Leverkusenu padaly branky

Desáté kolo německé Bundesligy bylo vůči divákům velmi vstřícné. Nejenom že padaly branky, ale nedošlo na ani jednu plichtu. K největšímu překvapení se schylovalo v Leverkusenu, kde Stuttgart vedl 31, nakonec však prohrál 3:4.

Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!

Bayern si po špatném výkonu proti Arsenalu spravil chuť proti Kolínu nad Rýnem. Už v prvním poločase mířil přesně Arjen Robben, jehož následoval o pět minut později Arturo Vidal. Ve druhé půl přidal branku Lewandowski, který má na kontě už třináct ligových branek. Poslední branku za záda Horna dopravil díky penaltě Müller.

Leverkusen dnes vstupoval do zápasu jako jasný favorit, přesto první půli jen remízoval 0:0 a nakonec dokonce prohrával 1:3. Otočku zařídil Boenisch, Chicharito a Mehmedi, díky čemu Stuttgart klesl na šestnácté místo tabulky.