Bitva o Manchester neměla vítěze. Branky nepadaly

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hit víkendu skončil smírem. Celkově 170. derby o Manchester na Old Trafford nemělo vítěze, zápas skončil 0:0. Wayne Rooney tak neoslavil své 30. narozeniny kýženým gólem. V tabulce tak vede City a Arsenal se ziskem 22 bodů.

Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!

Derby nepřineslo v prvním poločase žádnou vážnější šanci, diváci na Old Trafford dokonce neviděli jedinou střelu na branku. Po změně stran byli aktivnější United, Matův únik zastavil gólman Hart, v 84. minutě trefil střídající Lingard břevno. Hart si poradil i se Smallingovou přízemní střelou k tyči.

„Bylo to vyrovnané utkání, výsledek je spravedlivý, nechtěli jsme tady prohrát. Dobře jsme bránili, vzadu máme nejlepšího gólmana ligy Harta a ten nám vychytal bod,“ hodnotil zápas Vincent Kompany, opora City.

Za Hazarda nabízejí šejkové miliardy. Opustí Chelsea?