Ronaldo a Benzema deklasovali Malmö, Ďáblové v LM končí

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Real Madrid si doma zastřílel proti švédskému Malmö, které deklasoval 8:0. Čtyři branky si připsal portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo, hattrick zaznamenal Karim Benzama a jednu trefu obstaral Kovačič. Bílý balet tak postupuje ze skupiny A z prvního místa.

Jablonec se zbavil kompletního realizačního týmu. Důvod?

Druhým postupujícím z této skupiny je francouzské PSG, které uspělo doma se Šachtarem Doněck 2:0. Skóre otevřel ve druhém poločase Lucas Moura a druhou branku přidal devět minut před koncem Zlatan Ibrahimovič.

Rudí ďáblové nedokázali projít skupinovou fází Ligy mistrů a v nejprestižnější evropské klubové soutěži končí a své štěstí zkusí na jaře v Evropské Lize. V posledním zápase skupiny B padlo United na půdě bundesligového Wolfsburgu 2:3. V druhém zápase PSV Eindhoven porazil CSKA Moskva 2:1 a postupuje z druhého místa.

Benfika v domácím prostředí nedokázala vyzrát na Atlético Madrid, které ji porazilo 2:1. Galatasaray doma remizovalo s Astanou a stejně jako Manchester Untied se podívá do jarní části Evropské ligy. Sevilla uhájila jednobrankové vedení s Juventusem, když jedinou trefu utkání zaznamenal bývalý hráč Staré dámy Llorente. Citizens si doma vyšlápli na Monchengladbach a vyhráli 4:2, dvě branky si připsal Sterling a po jedné přidali Silva a Wilfried.

Liga mistrů, 6. kolo základních skupin:

Benfica - Atlético Madrid 1:2 (75. Mitroglou - 33. Ñíguez, 55. Vietto)
Galatasaray - Astana 1:1 (64. Inan - 62. Twumasi)
Manchester City - Mönchengladbach 4:2(16. Silva, 80. a 81. Sterling, 85. Wilfried - 19. Korb, 43. Raffael)
PSG - Šachtar 2:0 (57. Lucas, 86. Ibrahimović)
PSV Eindhoven - CSKA Moskva 2:1 (78. De Jong, 85. Propper - 76. z penalty Dzagojev)
Real Madrid - Malmö 8:0 (12., 24. a 74. Benzema, 39., 47., 50. a 58. Cristiano Ronaldo, 74. Kovačić)
Sevilla - Juventus 1:0 (65. Llorente)
Wolfsburg - Manchester United 3:2 (13. a 84. Naldo, 29. Vieirinha - 10. Martial, 82. vlastní Guilavogui)