Boleslav dala Votrokům velkou lekci, Zlín udolal Zbrojovku

[tag]TIPSPORT LIGA[/tag] Mladá Boleslav zatím v zimní Tipsport lize potvrzuje roli favorita velmi přesvědčivě a ve středu to na vlastní kůži posílili i hráči druholigového Hradce Králové.

Druholigové Ústí dostalo na Strahově od Sparty sedmičku

Aktuálně třetí tým Synoty ligy nadělil Votrokům výsledek 7:0 a po třech duelech postoupil bez ztráty bodu i inkasovaného gólu do Final Four.

Za mužstvo trenéra Karla Jarolíma se postupně prosadili Baroš, Skalák, Čmovš, Chramosta, Skácel, Ladra a Křapka, jenž dvě minuty před koncem definitivně uzavřel skóre.

Pro východočeský celek může být středeční kolaps varováním před čtvrtfinále domácího MOL Cupu, ve kterém ve dvou zápasech 2. a 16. března narazí právě na výběr z města automobilů.

Blízko postupu mezi nejlepší čtyři týmy turnaje je také Sigma Olomouc, která si na Hané poradila se Znojmem poměrem 4:1. Branky vítězů vstřelili Moulis, Chorý a Malec, který rozvlnil síť dvakrát.

Dva triumfy už má na svém kontě také Fastav Zlín, který si díky Pazderově zásahu poradil se Zbrojovkou Brno, která naopak na tříbodový zisk stále čeká.

Skupina B (Mladá Boleslav):

FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové 7:0 (2:0)
Branky: 18. Baroš, 42. Skalák, 56. Čmovš, 56. Chramosta, 74. Skácel, 84. Ladra, 88. Křapka.

Sestava M. Boleslavi:
I. poločas: Diviš - J. Kysela, Kúdela, Polom, Fleišman - Ščuk, Čermák - Skalák, Magera, Přikryl - Baroš.
II. poločas: Šeda - Křapka, Vraštil, Čmovš, Pauschek - Takács, Malpon - Ladra, Chramosta, Skácel - Klobása. Trenér: K. Jarolím.

Skupina D (Olomouc):

1. SC Znojmo - Sigma Olomouc I. 2:4 (1:2)
Branky: 15. Serenkov, 71. Stehlík - 56. a 84. Malec, 24. Moulis, 34. Chorý.

Sestava Olomouce:
I. poločas: M. Buchta - Štěpán, Rode, Radakovič, Falta - Zahradníček, P. Ševčík, Šindelář, Houska, Moulis - Chorý.
II. poločas: M. Buchta - Hála, Rajnoch, Štěrba, Vepřek - Šindelář, Plšek - Yunis, Petr, Navrátil - Malec. Trenér: Jílek.

Skupina C (Vyškov):

Zbrojovka Brno - Fastav Zlín 0:1 (0:1)
Branka: 15. Pazdera.

Brno:
I. poločas: Melichárek - Timofejevs, Košťál, P. Buchta, Keresteš - Brigant, R. Buchta, Lacko, Lutonský - Škoda - Vávra.
II. poločas Martin Doležal II. - Malík, Frelih, Jakub Šural, Janoščin - Chrien, Weber, Zavadil, J. Kučera - Zoubele - Přichystal. Trenér: Kotal.

Zlín: S. Dostál - Pazdera, Jugas, Hubáček, Matejov - Kopečný, Bartolomeu, Holík, Motal, V. Vukadinovič - Poznar. Trenér: Páník.

Pavlenka: Jsou tu jiné parametry, než na co jsem byl zvyklý