Arsenal prohrál derby s Chelsea, Real byl rád za bod

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Oslabený Arsenal nepředstihl Leicester na čele tabulky, když prohrál s Chelsea. Juventus zvládl duel s AS Řím, i tak ale na čele Serie A zůstává Neapol, která jasně vyhrála nad Sampdorií. Gary Neville s Valencií opět remizoval, stejně jako oba madridské celky.

Neapol je opravdu kvalitně rozběhnutý stroj, který těžko zastavit. Sampdorie doma padla 2:4, když neuhlídala branku Higuaina již z 9. minuty. Trefil se také Marek Hamšík, který výrazně pomohl k upevnění jasně první pozice Neapole, ze které má dvoubodový náskok na Juventus. Ten totiž doma nezaváhal a gólem z produkce Dybaly ke konci zápasu porazil AS Řím 1:0

V Bundeslize byl k vidění pád Vlků z Wolfsburgu, když nedokázali udržet vedení a po třech gólech padli 2:3.

V Anglii se do čela mohl opět dostat Arsenal, jenže na domácím stadioně dohrával po vyloučení Mertesackera v deseti a prohrál s Chelsea 0:1 díky brzké brance Costy.

Real Madrid pod Zidanem nenašel recept na Betis Sevillu a zápas dokonce musel dohánět a za remízu 1:1 může být nakonec rád, když Benzema vstřelil vyrovnávací branku až v 71. minutě. Remizově dopadl i zápas druhého madridského celku, Atlétiko doma hostilo Sevilu, přičemž ani jeden celek gól vstřelit nedokázal.

Seria A:

Fiorentina - Turín 2:0 (24. Iličić, 83. Rodríguez)
Inter Milán- Carpi 1:1 (39. Palacio - 90+2. Lasagna)
Lazio - Chievo 4:1 (66. z penalty a 81. Candreva, 72. Cataldi, 90+6. Keita - 5. César)
Palermo - Udinese 4:1 (35. Quaison, 56. Hiljemark, 77. Lazaar, 87. Trajkovski - 79. Théréau)
Sampdoria - Neapol 2:4 (45. Correa, 73. Éder - 9. Higuaín, 18. z penalty Insigne, 60. Hamšík, 79. Mertens)
Sassuolo - Bologna 0:2 (68. Giaccherini, 90+4. Floccari)
Hellas - Janov 1:1 (39. Pazzini - 19. vlastní Coppola)
Juventus - AS Řím 1:0 (77. Dybala)

Bundesliga:

Frankfurt - Wolfsburg 3:2 (66., 73. a 90+3. Meier - 25. Dante, 79. Schürrle)
Schalke - Brémy 1:3 (4. Matip - 43. Fritz, 53. Pizarro, 89. Ujah)

Ligue 1:

AS Monaco - Toulouse 4:0 (28. Silva, 36. Coentrao, 70. Carrillo, 90. Costa)
Reims - Saint-Étienne 1:1 (89. Mandi - 60. Bahebeck)
Lyon - Marseille 1:1 (79. Tolisso - 64. Cabella)

Španělsko:

Athletic - Eibar 5:2 (12. a 52. Aduriz, 27. Merino, 40. Laporte, 80. vlastní Dos Santos - 4. a 50. z penalty Bastón)
Atlético Madrid - Sevilla 0:0
La Coruňa - Valencia 1:1 (27. Lucas - 90+3. Negredo)
Betis - Real Madrid 1:1 (7. Cedujo - 71. Benzema)