PSG má skalp Realu, AC udolalo Bayern na penalty

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] PSG se zdá být před novou sezónou nezastavitelné a dál válcuje i soupeře těžkého kalibru. Tentokrát si svěřenci nového kouče Emeryho vyšlápli na turnaji pořádaném v USA na hvězdný Real Madrid, který z trávníku vyprovodili 3:1. Skóre otevřel již ve druhé minutě Ikone. V závěru prvního poločasu ještě přidal dvě branku Meunier. Bílý balet dokázal alespoň snížit ve 45. minutě díky penaltě Marcela. Po změně stran se již skóre neměnilo.

Chelsea naznačila, že v novém ročníku anglické Premier League nechce hrát klub do počtu jako v minulé sezóně. Svěřenci kouče Conteho si vyšlápli na konkurenční Liverpool, který porazili 1:0 díky trefě Cahilla z desáté minuty. Blues navíc hráli od 70. minuty v deseti, když se nechal vyloučit Fábregas.

AC Milán zaskočil za velkou louží bavorský velkoklub a udolal ho v penaltovém rozstřelu. V řádné hrací době dali oba týmy tři branky a diváci měli o střeleckou zábavu postaráno. Za aktuálního mistra německé Bundesligy se trefili jednou Alaba a ve dvou případech Ribéry.