Plzeň slaví, Kopic dokonal obrat

Úřadující mistr vstoupil do ePojištění.cz ligy výhrou, v Jihlavě se Pivarníkovým svěřencům podařilo otočit nepříznivě se vyvíjející zápas a slaví triumf 2:1.

Ač se jí vůbec nevydařil první poločas, nakonec veze Plzeň z Vysočiny tři body za vítězství 2:1. Vystřelil jej nádhernou ranou zpoza šestnáctky Kopic.

Pivarník nachystal zajímavé změny - mistr nenasadil do základu Hubníka, Limberský pak zaplul rovnou na tribunu.

Mužem prvního poločasu se stal Ikaunieks, v sedmé minutě šel na Kozáčika v souboji muž proti muži, ale střela se mu nepovedla, o dvacet minut později již poslal domácí do vedení. Následně přišla další velká šance v podání Lotyše, ale skóre se již nepohnulo.

Pivarník na špatnou první půli reagoval nasazením Hubníka, Rajtorala nahradil Bakoš.

Již v 55. minutě bylo srovnáno, trefil se Kučera, devět minut na to se proti mateřskému týmu trefil Kopic a vystřelil pro Viktorii tříbodový zisk.