A pak že nepadají! Gólově nejplodnější zápasy v této sezoně

Naše nejvyšší fotbalová soutěž se uložila k zimnímu spánku. Její první polovina přinesla zajímavé zápasy i výsledky a také mnoho zapamatovatelných momentů. Patří mezi ně i několik gólových přestřelek. V jakých zápasech padalo nejvíc gólů? Tady jsou.

FK Jablonec – MFK Karviná 5:3

Že tato sezona nebude chudá na góly, potvrdilo už první kolo, konkrétně zápas mezi Jabloncem a nováčkem z Karviné. Právě ona šla hned od první minuty do vedení zásluhou Voltra, jenže moc platné jí to nebylo. Na gól Wágnera sice reagovala dvěma góly Jurča, po pauze ale úřadovali Jablonečtí. Wágner přidal dvě branky, trefil se i Pernica s Doležalem. Konečný výsledek 5:3 pro domácí.

[break]

FC Hradec Králové – MFK Karviná 3:4

I u druhého nejplodnějšího zápasu této sezony byli fotbalisté Karviné. Stalo se tak ve dvanáctém kole na hřišti Hradce Králové a tentokrát Karvinští vyšli z přestřelky jako vítěz. Zasloužili se o to dvakrát Budínský, Voltr a Šisler. Za Hradec kontrovali Černý, Schwarz a Malinský. Ale málo platné, 3:4 ve prospěch Karviné.

[break]

FK Dukla Praha – FC Zbrojovka Brno 4:2 a FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praha 3:3

Osm a sedm branek v první polovině sezony už nikdo nedal, nejvíc jich bylo šest. Hned ve třech ze čtyř zápasů, kdy se tak stalo, hrálo Brno. V osmém kole se střetlo s Duklou a prohrálo 4:2 a hned v dalším se šestigólového zápasu zúčastnilo znovu. Tentokrát byl výsledek veselejší, protože 3:3 remizovalo se Spartou.

[break]

FK Mladá Boleslav – FC Zbrojovka Brno 3:3 a 1. FK Příbram – FK Jablonec 2:4

A Brno do třetice. Tentokrát jedenácté kolo a zápas s Mladou Boleslaví, který dopadl stejně jako ten se Spartou. Nejprve otevřel skóre Řezníček, vyrovnával Přikryl. Boleslav pak poslal do vedení da Silva, za Brno srovnával vlastenec Fleišmana. Jenže Bolka šla znovu do vedení Petrem Marešem, v 90. minutě ale srovnal Michal Škoda. Šest branek padlo ještě ve stejném kole v zápase Příbrami s Jabloncem.