Kozák se ukazuje jako liberecké eso. Dukla se ze dna tabulky odlepit nedokázala

Pražská Dukla by se ráda odlepila ode dna tabulky české nejvyšší soutěže, ale ani v předehrávce 22. kola to nedokázala. Na půdě Liberce nakonec padla v pátek večer rozdílem dvou branek, když za domácí přesně mířili Hybš a Kozák.

Slovan prokázal větší kvalitu již v prvním poločase, když po většinu času vlastnil míč. V koncovce však Liberec efektivní nebyl, proto druhá půle začala za nerozhodného stavu. Diváci se první branky dočkali až v 60. minutě, kdy po centru Peška hlavičkoval Kozák na Matěje Hybše, který zakončoval do prázdné brány.

V samotném závěru pak využila letní útočná posila zaváhání soupeře a z rychlého brejku upravila na konečných 2:0. Kozák šel sám na brankáře a pohledným obloučkem na něj vyzrál.

Liberec - Dukla 2:0 (0:0)
Branky: 60. Hybš, 88. Kozák. Rozhodčí: Pechanec - Kotalík, Pečenka. ŽK: Hybš, Mara, Kozák - Souček, Ostojič. Diváci: 2777.
Liberec: Nguyen - Koscelník, Kačaraba, Mikula, Hybš - Potočný (58. Malinský), Oscar, Breite, Nešický (55. Oršula), Pešek (68. Mara) - Kozák. Trenér: Hornyák.
Dukla: Rada - Kozma, Raspopovič, Ostojič - Miloševič (74. Holík), Hanousek, Koval, González (66. Djuranovič), Souček (61. Douděra) - Tetour, Podaný. Trenér: Skuhravý.