Brno splnilo slib a i přes vyloučení vítá jaro třemi body, Ústí vyhrálo v Třinci

Jaro je tu a spolu s ním i první rozdané body. Ty putovaly v obou případech během sobotního dopoledne na stranu hostů, kde si je vysloužilo Ústí nad Labem a Brno.

Fotbalisté Brna ještě své šance nevzdávají, ačkoliv sami tuší, že je nečeká nic lehkého. Předmětem této sezony zůstává stále postup, k němuž je zapotřebí sbírat jeden bod za druhým. Dobrý start jara potvrdil zápas s Chrudimí, kde Zbrojovka sice prohrávala, ale ještě do poločasu vyrovnala a poté i přes početní nevýhodu z 51. minuty dokázala chvilinku před koncem strhnout výsledek na svou stranu.

S úsměvem na tváři i přes vrtkavý konec podzimu se vrací Ústí nad Labem, jež v Třinci i díky řádění Pimpary uspělo 2:1. Obě dvě branky hostů padly v prvním poločase, a to navíc chvíli po sobě, což nedalo domácímu celku moc dobré vyhlídky k zisku bodů. Snížení ve druhé půli ještě přišlo, vyrovnání už nikoliv.