Sigma porazila překvapení slovenské ligy

Hráči Sigmy Olomouc vyhráli v sobotním přípravném zápase nad slovenským FK Senica 2:1, branky vítězů vstřelili ve druhém poločase Ordoš a Bajer z penalty.

Po vyrovnanějším úvodu začala Sigma přebírat iniciativu a s přibývajícím časem Senicu přehrávala. V prvním poločase měl dvě dobré šance Ordoš, ale brankáře nepřelstil. Osm minut po přestávce trefil Petr spojnici břevna s tyčí, po chvíli už se stav měnil. Brankář slovenského týmu neměl proti střele Ordoše šanci. V 67. minutě byl v pokutovém území faulován Petr a Sigma kopala penaltu, kterou Bajer proměnil. O dvě minuty později hosté snížili, ale na remízu už nedosáhli.

SK Sigma Olomouc – FK Senica 2:1 (0:0)