Chelsea našla střelce, dvěma góly se blýskl Lukaku

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Velice zajímavé utkání za sebou mají hráči londýnské Chelsea. Ti v rámci World Football Challenge porazili tým Seattle Sounders, který hraje americkou Major League Soccer, po přestřelce 4:2. Hned dvěma góly se blýskl mladíček v dresu Chelsea Romelu Lukaku.

Přes 50 000 diváků, kteří přišli na zápas, do kterého nenastoupil Petr Čech, na branku dlouho nečekalo. Už ve druhé minutě se po rychlém protiútoku dostal k míči Lukaku a chladnokrevně překonal gólmana Mereditha.

Chelsea vedla už o dvě branky, když se tečovanou střelou prosadil další mladý talent Chelsea Eden Hazard. První poločas byl na góly opravdu bohatý. Nejprve si po chybné rozehrávce Terryho první gól připsal Seattleský Montero a ve 31. minutě bylo po střele stejného hráče zpoza vápna vyrovnáno.

Odpověď Chelsea na sebe ale nenechala dlouho čekat. Ve 39. minutě se z další tečované střely prosadil Marin a gólový účet zápasu uzavřel dvě minuty před přestávkou opět Romelu Lukaku, když se ani ve svém dalším postupu tváří v tvář brankáři nemýlil.