Barcelona neřádila, ale postupuje, Málaga jde z kola ven

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Postup Barcelony do osmifinálové části Španělského královského poháru se zdál být pouhou formalitou. Na Camp Nou si totiž katalánský kolos přivezl z půdy Cartageny výhru 4:1.

Co vše se honí hlavou Puyola? Přestup i konec kariéry...

V Barceloně se poprvé měnilo skóre ve 31. minutě, kdy si proklestil cestu do sítě pokus rychlonohého španělského útočníka Pedra. Druhý přesný zásah přidal v 68. minutě Tello a na rozdíl tří branek zvyšoval dvě minuty před koncem Neymar, jenž dokázal skórovat potřetí v řadě a ve třech utkáních od 11. prosince si na své konto připsal šest gólů. I díky němu tak šla Barca dál po celkovém výsledku 7:1.

Ze zástupců La Ligy se ze soutěže poroučely kluby Elche a Málaga, která vypadla po dvou remízách s Osasunou.