Belgie si zastřílela a Lukaku zářil, Slovensko padlo v Petrohradu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Ruský výběr, který se aktuálně připravuje na světový šampionát v Brazílii, se utkal v úvodu pracovního týdne v Petrohradu se Slovenskem. V utkání padl jediný gól a postaral se o něj svěřenec Fabia Capella Keržakov, jenž slovenskou obranu rozesmutnil osm minut před vypršením devadesáté minuty.

Potenciální základní sestava Chelsea pro ročník 2015/2016

Jediným pondělním střelcem Austrálie proti Jižní Africe se stal čtyřiatřicetiletý defenzivní veterán s minulostí v Evertonu a současností v New Yorku Red Bulls Tim Cahill, jenž před návštěvou více než 50 tisíc diváků vyrovnával na konečných 1:1.

Jeden z černých koňů brazilského mistrovství Belgie si do Genku pozvala na rozehrání Lucembursko a nedala mu šanci. Vidět byl zejména mladý kanonýr Romelu Lukaku, jenž se v přípravném duelu blýskl hattrickem. Další branky favorita, jehož svatyni ještě nehájil poražený finalista Ligy mistrů Courtois, následně přidali Chadli a De Bruyne, jenž výsledek jistil v nastaveném čase z penalty.