Angličanům vystřelil těsnou výhru Rooney, Slováci slaví i potřetí

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Reprezentanti Anglie dokázali naplno bodovat v Estonsku, když tři body týmu Roye Hodgsona vystřelil čtvrt hodiny před koncem útočník Wayne Rooney. Rusko nepotvrdilo roli favorita, když doma remizovalo s Moldavskem 1:1. I třetí zápas dokázali vyhrát reprezentanti Slovenska, kteří triumfovali v Bělorusku.

Angličané v Estonsku hráli skoro celý poločas přesilovku, ve 48. minutě totiž červenou viděl Klavan a musel předčasně pod sprchy. Favorita tak spasil až v 74. minutě jedinou brankou utkání Rooney.

Slovensko si v Bělorusku připsalo třetí výhru ve třetím utkání, když zvítězilo 3:1. Všechny branky přitom padali až ve druhém poločase. Dvakrát se trefil Hamšík, definitivu dal výsledku v nastavení Šesták.