Dočkal a Lafata Spartě zařídili vítězství nad Vlašimí

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Sparta má za sebou první přípravný zápas v novém kalendářním roce. Ve svém tréninkovém centru na pražském Strahově si poradila s osmým celkem druhé nejvyšší soutěže Vlašimí, kterou po brankách Dočkala a Lafaty skolila 2:0.

Sparta sází na útočníka z USA

Na první trefu se čekalo až do pětatřicáté minuty, kdy se podařilo Bořku Dočkalovi proměnit pokutový kop. Dvougólovou pojistku pak přidal favoritovi z hlavního města jeho nejlepší podzimní kanonýr David Lafata, jenž se dokázal po centru Tomáše Přikryla pprosadit hlavičkou.

Do druhé půle nastoupili Podaný, Jánoš, Vacek, Miskovič, Vorel a Schick, skóre už se však neměnilo. Dvakrát v druhém dějství ovšem zvonila tyč – nejprve po technické střele domácího náhradníka Jakuba Peška, podruhé hned vzápětí při největší šanci Vlašimi v zápase, kdy ji hlavičkou nastřelil hostující Hell.