Čech má za sebou vítěznou premiéru, Bayern nedal Valencii šanci

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Nášup parádních předsezónních duelů pokračuje. Bayern si zahrál v tréninkovém tempu proti Valencii a Petra Čecha čekal debut v dresu Arsenalu proti Evertonu. Radost z jasné výhry má i Southampton, který úřadoval v Nizozemsku

Arsenal je na turné klubů Premier League v Asii, což znamená, že si v poměrně ostrých zápasech může Wenger vyzkoušet nové posily.

Stejně tak jako proti Evertonu, proti kterému dovolil Petru Čechovi odchytat celý zápas. A ten poměrně uspěl. Sice nevychytal bezbrankové konto, na 1:3 snižoval Barkley v 75. minutě, ale výhra, která zajistila Arsenalu výhru na turnaji, se rozhodně počítá.

Destrukci Evertonu započal Walcott, po poločase navyšoval Cazorla a Őzil. Pro Arsenal je to po výhře nad nejlepší jedenáctkou Singapuru druhá letošní výhra v přípravném zápase.

Everton - Arsenal 1:3

Branky:75. Barkley 22. T. Walcott, 58. S. Cazorla, 62. M. Őzil

[break]
Jeden ze zápasů, který se možná dal očekávat jako vyrovnaný, dopadl zcela jasně pro Guardiolův výběr. Bayern nasázel Kataláncům čtyři branky, sám dostal jen jednu a svou přípravu tak započal více než skvěle.

Hlavním tahounem Bayernu byl samozřejmě Műller, který nasázel dvě branky do prvního poločasu. V půli druhé se k němu střelecky připojil Alcantara s Lewandowskim.

Bayern Mnichov - Valencia CF 4:1

Branky: 16.,45. Műller, 54. Alcantara, 69. Lewandowski - 27. Rodrigo

[break]
Southampton má za sebou parádní sezónu a jak je už zvykem, rád po ní prodává své nejlepší hráče, aby vytvořil nové nejlepší. Zatím odešel Schneiderlin do United a už je po prvním zápas platným hráčem.

Stejně jako loni se Southampton po rozprodeji kádru ocitá v pozici, kdy se mu příliš nevěří. Hovoří o tom i zápas s Groningenem. Na Svaté byl vypsán kurz okolo číselné hodnoty dvě, přesto je výhra jasná. Za to, že se ale Southamptonu nevěřilo, mohou předchozí tři vystoupení, které prohrál. Nejdříve padl po přestřelce s Red Bull Lipskem, posléze s Valencií i Salzburkem.

O první bezproblémovou jízdu se postarali hlavní opory klubu. Skóre otevřel José Fonte, postupně na 3:0 navyšoval Mané a Pellé.

Groningen - Southampton 0:3

Branky: 24. Fonte, 52. Mané, 72. Pellé

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!