Manchester United nedal Barceloně šanci, Chelsea vyhrála až na penalty

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Manchester United našel recept na Barcelonu a nasázel jí tři fíky. V druhém zápase PSG vedlo díky Zlatanovi, přesto na penalty nedokázalo vyhrát. Tak vypadala sobotní dohrávka International Champions Cupu.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

Barcelona padla. A to opravdu nehezkým způsobem. Od Manchesteru United dostala ve Spojených státech, konkrétně ve městě Santa Clara, pořádný výprask.

Jak se po zápase vyjádřil Louis Enrique, kouč Barcelony, Red Devils můžou v příští sezóně klidně vyhrát triple. Takovou sílu má dle španělského kouče van Gaalovo mužstvo.

Už v osmé minutě rozvlnil síť zcela osamocený Rooney přesně umístěnou hlavičkou. Až do druhého poločasu byly k vidění parádní výkony brankářů obou celků, na straně United De Gey, na té barcelonské Masipa.

Možná by Barcelona nedostala druhý gól, kdyby opět neselhala obrana. Stejně jako u prvního gólu dostal Lingaard přihrávku do zcela volného prostoru, ze kterého neměl problém zakončit na 2:0.

Barcelona se zmohla na snížení v 90. minutě Rafinha, který nádhernou volejí konečně překonal nepřekonatelného Johnstona, střídajíc ve druhé půli de Geu. Ovšem o minutu později znovu na rozdíl dvou gólů upravoval Januzaj, který si parádně položil Bartru na zem a Ter Stegenovi nedal šanci.

V tabulce International Champions Cupu je United na prvním místě. Zatím má stoprocentní úspěšnost. Před Barcelonou si smlsl na Club América a San José.

Barcelona - Manchester United 1:3 (0:1)
Branky: 90. Rafinha - 8. Rooney, 65. Lingaard, 90.+1 Januzaj

[break]
Další zápas v rámci International Champions Cupu přinesl v prostředí USA zajímavou konfrontaci Mourinhova Chelsea a Blancova PSG.

U PSG se poslední dobou řeší velmi intenzivně, zda-li odejde Ibrahimovič. Ten se ještě před zápasem vyjádřil, že v PSG zůstává a o pár hodin později poslal ve 25. minutě PSG do vedení, kdy stál tam, kde zrovna měl.

Chelsea v šatně pravděpodobně zažila od Josého peklo. Protože jen dvacet minut po začátku poločasu poslal Cesc Fabregas nadýchaný centr Victoru Mosesovi a rázem byl stav 1:1.

Rozhodnout musely penalty. Nejdříve neproměnil Cuadrado, ihned po něm ale taktéž selhal Baheback. V osmé penaltovém kole pak neproměnil Thiago Silva.

Chelsea se může radovat z první výhry, protože v první zápase prohrála 2:4 s New York Red Bull. To PSG padlo poprvé, předtím porazilo jak Benfiku, tak Fiorentinu.

PSG - Chelsea 1:1 (1:0), 5:6 na penalty
Branky: 25. Zlatan Ibrahimmovič - 65. Moses