Rudí dáblové v Londýně vyhořeli, Bayern deklasoval Dortmund

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Arsenal nedal United žádnou šanci a do devatenácté minuty rozhodl o výhře 3:0. Valencie jela do Bilbaa s tím, že uhraje alespoň bod, ale šeredně se mýlila. Prohrála 1:3. K velkému počtu branek do jedné sítě došlo i v Mnichově, kde Bayern zničil Borussii 5:1.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč

Manchester United se konečně radoval s parádních výkonů, které je katapultovaly na první místo v tabulce. To je ale opět minulostí, protože v Londýně vůbec nepokryli dva "blázny" Alexise Sanchéze a Mesuta Özila, kteří připravili branky do devatenácté minuty.

Druhý londýnský celek Tottenham jel na výlet do Swansea a málem padl, naštěstí pro něj ale dokázal odvrátit nepříznivý stav a alespoň remizoval.

Mírný krach padl i na hráče Valencie, kteří v Baskicku nezahráli vůbec dobře a prohráli vysoko 1:3. Prohru zažil i Schalke, v Gelsenkirchenu prohrál 3:0 s Kolínem.

K velkému překvapení došlo na bavorské půdě, kde Bayern zničil Dortmund díky Lewandowskiho, Mullera a Götzeho 5:1. Leverkusen doma hostil Augsburg a i když měl jasně vyhrát, jen remizoval 1:1. V závěru zápasu sice kopal penaltu, ale Calhanoglu neproměnil.