Barca si to rozdala s Al Alhi a diváci viděli hned 8 branek

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Aktuálně druhý tým La Ligy z katalánského Camp Nou si okořenil druhou prosincovou dekádu přípravným zápasem v katarském Dauhá.

Úřadujícího šampiona Primera División hostil na na Al-Gharafah Stadium saudskoarabský celek Al Ahli, jenž drží v katarské Pro League průběžné čtvrté místo.

První dějství ovládli svěřenci kouče Luise Enriqueho poměrem 3:0, když se postupně prosadili Suárez, Messi a Neymar. To vše v rozmezí osmé a sedmnácté minuty duelu.

Ve druhé půli pak přidali další trefy Alcacer s Rafinhou a zdálo se, že zápas směřuje k debaklu. Možná i proto favorit zvolnil a dovolil soupeři vstřelit tři branky.

Zatímco Nizozemec Cillessen udržel čisté konto, jeho nástupce mezi třemi tyčemi Jordi Masip inkasoval třikrát po dvou trefách Asiriho a jednomu gólu Abdulrahmana. Konečný výsledek tedy zněl 5:3 pro Barcelonu.

Obě mužstva vystřídala v průběhu duelu kompletní jedenáctky. Na straně Barcy si nezahrál pouze Němec Ter Stegen. Jinak šli do akce také Turan, Denis Suárez, Umtiti, Sergi Roberto, Busquets či Iniesta.