Překvapil vás kolaps Dortmundu s Werderem? Podívejte se na pět největších obratů v historii Bundesligy

Prohra Borussie Dortmund s Werderem Brémy 3:2 ve 3. kole nově začaté sezóny 2022/23 byla vůbec první v historii nejvyšší německé soutěže, kdy tým, který v 89. minutě vedl o dva góly, nedokázal vyhrát.

Werder v Signal Iduna Park skóroval třikrát v posledních šesti minutách. Podívejte se, ke kterým velkým obratům Bundesligy lze tento zápas přirovnat.

1) 25. listopadu 2017: Borussia Dortmund – Schalke 4:4

Ideální zápas, od kterého začít. Figurují v něm totiž opět fotbalisté Dortmundu. Ve vestfálském derby se Dortmund dostal do vedení 4:0 během pouhých 25 minut. Více než 80 000 lidí v Signal Iduna Park nepochybovalo o vítězství svých miláčků. Ale to se pořádně spletli.

Ve druhé půli totiž pro fotbalisty BVB začalo peklo a utkání nakonec dospělo do nerozhodného stavu 4:4…