Geniální Leo, zářil trenér Interu Miami. Hvězdný Messi zachránil jeho týmu gólem v nastavení remízu

Spasitel Messi. Hvězdný Argentinec ve druhém zápase sezony MLS poprvé skóroval a zajistil tím Miami bod za remízu 1:1 na hřišti Los Angeles Galaxy. Útočník vyrovnal ve druhé nastavené minutě ve skluzu před malým vápnem po přihrávce Jordiho Alby. Inter ani ve druhém utkání neprohrál a Messi měl i před týdnem lví podíl na bodovém zisku, protože připravil vítězný gól při výhře 2:0 nad Realem Salt Lake.

Hrdinou floridského týmu byl i brankář Drake Callender, který v prvním poločase skvěle chytil penaltu Riquimu Puigovi. Domácí dostal do vedení až čtvrt hodiny před koncem srbský útočník Dejan Joveljič. V 87. minutě ale oslabil Galaxy po druhé žluté kartě vyloučený Marco Delgado a Messi a spol. stihli po spolupráci bývalých spoluhráčů z Barcelony přesilovku využít.

"Myslím, že ve druhém poločase jsme hráli lépe, měli jsme šance," konstatoval po utkání na klubových stárnkách Interu kouč Gerardo 'Tata' Martino. Hlavní postavou jeho týmu byl ale i podle trenéra hvězdný Argentinec Lionel Messi. "Je to naše hvězda, pokračovai jsme v práci a nejdůležitější bylo, že jsme měli geniálního Lea," dodal kouč.