Real nedal šanci Interu, Manchester City rozebral Vietnam

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Pár dní po vysoké výhře nad Manchesterem City (4:1) si to Real Madrid rozdal v rámci International Champions Cupu s Interem Milán, se kterým se utkal na čínském Tianhe Stadium.

Arsenal vstřelil Lyonu šest branek, Dortmund porazil Juventus

Oba velkokluby nasadily od úvodních minut velmi silné výběry. Nerazzurri měli v sestavě Handanoviče, Ranocchiu, Hernanese, Palacia i Icardiho, kouč Rafael Benítez zase vsadil na Ramose, Balea, Kroose, Isca či Cristiana Ronalda.

I přes 7 pokusů Interu a 13 střel Realu padl v prvních pětačtyřiceti minutách jen jeden gól. Jeho autorem byl po půl hodině hry ofenzivně laděný Jesé, jenž zužitkoval vybídnutí krajního beka Marcela.

Ve druhém dějství padly další dvě branky a protože se tak stalo vždy do milánské sítě, Inter odešel i potřetí v řadě poražen. Dalšími hráči, kteří se zapsali do střelecké listiny, byli James Rodríguez, jenž se prosadil z přímého kopu a Raphael Varane, jemuž přihrával do šance Lucas Vázquez, který dorazil do Benítezova kádru z Espanyolu Barcelona.

Manchester City si to v Hanoji rozdal proti Vietnamu a již po půl hodině hry vedl rozdílem čtyř branek, když se postupně prosadili Kolarov, David Silva a Sterling, jenž rozvlnil síť za vietnamským gólmanem hned dvakrát. A velkoklub z Etihad Stadium nepolevil ani po změně stran, když si druhé branky v utkání připsali Kolarov se Silvou. Demolice pak pokračovala i po příspěvcích střídajícího Portugalce Marcose Lopese a španělského žolíka José Ángela Poza. Ovšem nakonec se přeci jen dostalo i na domácí - autorem čestné branky byl v 91. minutě Nguyen van Quyet, jenž tak korigoval na konečných 1:8.