V poslední době byl záložník z Androva stadionu spojován výhradně se zahraničím a ve hře bylo hned několik soutěží...
Psalo se o polské Ekstraklase, ruské Premier League i šampionovi Slovenska, který však tento týden přivedl na Tehelné pole Jaromíra Zmrhala a sedmadvacetiletého odchovance Sigmy už chtít nemusí.
Zájemci o dvojnásobného vítěze FNL se navíc najdou i na domácích kolbištích. Jedním z nich je ambiciózní Baník Ostrava a druhým pak FK Jablonec, jenž s rozumem zbrojí na evropské poháry.
Houska měl být po debatách Miroslava Pelty s Petrem Radou na severočeské Střelnici upřednostněn před Lukášem Budínským z Mladé Boleslavi, který figuroval na zelenobílém wantlistu také.
Na konci června čeká třetí tým uplynulého ročníku Fortuna:ligy přátelský střet s Dynamem Drážďany. Mohl by u toho už být i brzy osmadvacetiletý středopolař?
Van Buren: Vím, na čem musím pracovat, a jsem šťastný, že mi trenéři věří. Je mi ctí hrát pro tenhle týmZdroj: isport.blesk.cz
