Reprezentace čelí velké kritice, mdlé výkony švou fanoušky i experty, oleje do ohně přidal hodnocením i trenér Miroslav Koubek. Názorů, proč národní tým nezáří je více. Jak vše vnímá Sionko, který patřil během hráčské kariéry mezi borce se skvělou kondicí?
"Z vlastních zkušeností jako hráče i jako manažera si nepamatuji, že bych byl někdy zatavený z reprezentačních tréninků. Vždy to ale bylo o komunikaci hráčů s trenérem, takže jsem přesvědčený, že to takhle funguje pořád. Neznám trenéra, který by dělal opak, než chtějí hráči. Chápu, že Češi jsou unavení, ale co ty ostatní týmy? Ty jsou na tom lépe? Taky mají po sezoně a MS je skoro vždy po náročném ročníku. Troufám si dokonce tvrdit, že někteří hráči mají v nohou ještě víc zápasů než ti naši," říká Sionko.
V úterní epizodě podcastu Livesport Daily jsme také probírali:
Proč odešel z reprezentace?
Co je podle něj největší problém českého fotbalu?
Proč se nechce vrátit do fotbalu?
Všechny díly Livesport Daily najdete také na oblíbených podcastových platformách – Spotify a Apple Podcasts.
Všechny zápasy mistrovství světa můžete sledovat na Oneplay. Registrujte se ZDE.
