eFotbal

Takhle se o poháry nehraje, rýpl si karvinský žolík do Jablonce. Oslavy? Možná skončíme na ulici

Karvinský Sebastian Boháč po triumfu v MOL Cupu.
Karvinský Sebastian Boháč po triumfu v MOL Cupu.Zuzana Jarolímková / CNC / Profimedia

Karvinská euforie po triumfu v plné parádě? Rozhovor se Sebastianem Boháčem po vítězství ve finále MOL Cupu 3:1 nad Jabloncem. "Můžete cokoliv, dneska je mi všechno jedno. Ptejte se, na co chcete," smál se do kamery Oneplay Sport hráč, který rozjel akci před třetím gólem MFK. Přiznal, že po třetí trefě se na hřišti málem rozplakal, po závěrečném hvizdu už opravdu ukápla i slza. "Snažím se být za tvrďáka, nebylo jich moc," smál se a přidal rýpanec do tábora poražených. "Nechci Jablonec shazoval, ale takhle se o poháry úplně nehraje."

Reklama
Reklama

Jablonec byl před finále mírným favoritem, ale v boji o trofej triumfovala Karviná a její hráči si historické vítězství v MOL Cupu užívali i s fanoušky. "Můžete cokoliv, dneska je mi všechno jedno. Ptejte se, na co chcete," vyzval reportéra šťastný Boháč poté, co přerušil docení s jednou z fanynek a radosti s trofejí. "Připadá mi, že medaile je těžší, zkuste," vyzval zpovídajícího. "Tahá mě to za krk, neskutečný," zářil.

Boháč tvrdil, že Karviná byl po celý zápas mnohem lepší než Jablonec. "Nechci soupeře nějak shazovat, ale takhle se o poháry úplně nehraje. Nakopávanou hrou. Pa měli nějaké standardky, náznaky šancí, ale brankář nás podržel. Jinak jsme byli lepší," vyprávěl.

Jsem smutný, kluci brečí na hřišti, přiznal po finále Kozel. Zkrat Singhateha? To si nemůže dovolit

Od gólu na 3:1 prý věřil, že utkání MFK dovede do vítězného konce. "Když jsme dali třetí gól, skoro jsem se rozplakal. A po závěrečném hvizdu jsem si jen klekl na kolena, políbil jsem trávu a nějaká ta slza ukápla. Ale nebylo jich moc, snažím se být tvrďák," smál se hráč Karviné.

Tu čeká v nejvyšší soutěži ještě zápas v Olomouci a Boháč tvrdí, že ho tým chce zvládnout. Je tam ovšem velké ale. "Uvidíme, v jakém stavu budeme. Zda nastoupí kluci, co měli třeba menší minutáž. Cesta domů bude dlouhá, bude hodně alkoholu. Uvidíme, jak dopadneme. Možná někde na ulici," smál se.

Karviná po finále poháru: Tekly slzy štěstí! Kauza? To v kabině neovlivníme, říká Samko

Související články