Pardubice – Skalica 3:1
Pardubice, které v uplynulé sezoně udržely prvoligovou příslušnost až v baráži proti Chrudimi, se Skalicí dokázaly otočit skóre. Po nerozhodném poločase se po změně stran a prostřídání sestavy prosadil nigerijský útočník Tanko - nejprve proměnil penaltu a poté přidal pojistku z dorážky.
"Jsme spokojeni s výsledkem a musím říct, že i s hrou. Od vstřelení první branky to bylo z naší strany dobré. Výsledek je velmi důležitý, ale stále je před námi spousta práce," citoval klubový web pardubického trenéra Davida Střihavku.
Olomouc – Trenčín 2:0
Olomouc po víkendové porážce se Žilinou poprvé v přípravě vyhrála. Vítěz domácího poháru rozhodl proti Trenčínu dvěma brankami už v úvodním dějství. Ještě do poločasu musel kvůli zranění střídat útočník Daniel Vašulín, který se před pár dny zapojil do přípravy Sigmy na zkoušku z Viktorie Plzeň.