eFotbal

Alisson zůstane na Anfieldu minimálně ještě rok. Liverpool aktivoval opci na prodloužení smlouvy

Brazilský brankář Alisson bude v Liverpoolu pokračovat i v příští sezoně
Brazilský brankář Alisson bude v Liverpoolu pokračovat i v příští sezoněReuters

Brazilský brankář Alisson (33) zůstane na Anfieldu minimálně do léta roku 2027, neboť Liverpool aktivoval opci v současné smlouvě na roční prodloužení. Tuto informaci potvrdil agent jihoamerického gólmana Ze Maria Ness.

Reklama
Reklama

Alisson přišel do Liverpoolu v roce 2021 z AS Řím za částku 65 milionů liber. Smlouva byla platná na pět let, ale bylo možné ji prodloužit o jeden rok formou aktivování opce, což Reds nakonec učinili. 

"Právě jsme prodloužili smlouvu s Liverpoolem,“ zaznělo z úst Ze Marii Ness v sobotu večer v rozhovoru pro WinWin. Podmínky další spolupráce však uvedeny nebyly. "Mám povinnost mlčenlivosti a nemohu se k tomu více vyjadřovat,“ dodal zástupce Alissona.

Jihoamerický gólman byl v posledních týdnech spojován s možným odchodem z Anglie. Zprávy naznačovaly, že jeho budoucí adresou by mohl být Juventus, Inter Milán nebo některý z klubů ze Saúdské Arábie. 

Opora Chelsea by se brzy mohla stěhovat. O Fernándeze má zájem Real i PSG