Řeč trenéra Franka pochopitelně mířila spíš k hráčům v poli, ale svůj vzkaz v ní mohl najít i Kinský. "Už v zápase Ligy mistrů jsme neměli k dispozici hodně hráčů, pak je těžké osvěžit hru nějakým střídáním,“ postěžoval si a bylo jasné, že žádné další odchody nebudou, aby nedošlo k dalšímu oslabení. "Hráče, které máme, musíme udržet," dodal.
Co bude se Součkem? Českého univerzála sledují dva turecké velkokluby
Odejít ke konkurenci chtěl útočník Mathys Tel (20), ale i ten má tedy nejspíš smůlu. Mladík nefiguruje na soupisce pro Ligu mistrů, což je pro něj pochopitelně zklamáním. Slova, že s ním jinak trenér počítá, jej neutěšila. "Kdybych mohl udělat více změn, udělal bych je,“ prohlásil kouč, kterého citoval třeba Daily Mail.
Vypadá to tedy, že na změnu dresu musí zapomenout i brankář Antonín Kinský, jenž v pozici dvojky trpělivě čeká na další šanci. Spekulovalo se o možném zájmu West Hamu o jeho služby, ale zůstalo jen u novinových článků. Kladiváři nakonec k jednáním nepřistoupili a po vyjádření kouče Franka je asi ani nezačnou.
