Novým trenérem Realu Madrid by se měl v létě stát Xabi Alonso, jenž na lavičce Bílého baletu nahradí legendární Carla Ancelottiho, který se ujme vedení brazilské reprezentace.
Jeho syn Davide bude podle španělského deníku AS v nejbližší době jmenován novým trenérem Rangers, přestože zájem o jeho služby vehementně projevovalo také italské Como.
Celek z Glasgow je od února, kdy byl odvolán Philippe Clement, bez trenéra. Právě od odvolání belgického kouče vedl tradiční skotský klub dočasně Barry Ferguson, pod jeho vedením ale Rangers aktuálně ztrácí propastných 17 bodů na úhlavního rivala a již jistého mistra Celtic.
Ancelotti, pro nějž to bude první zkušenost s pozicí hlavního trenéra, by se v Rangers mohl setkat s Černým. Český reprezentant, jenž v aktuální sezoně ve Skotsku hostuje z Wolfsburgu, má napříč soutěžemi na kontě 18 gólů a pět asistencí. Celkem logicky by jej tak The Teddy Bears získali na stálo.