Sigma nedokázala Trvnavě vstřelit ani gól

Sigma Olomouc remizovala v sobotním přípravném zápase s Trnavou 0:0. Podrobnosti zveřejnily internetové stránky hanáckého klubu.

V základní sestavě dal olomoucký trenér Pivarník v sobotu příležitost především mladším hráčům širšího kádru. V první půli si Sigma vypracovala dvě velké šance. Zatímco Jan Schulmeister napálil míč do tyče, Martin Doležal dokázal dokonce skórovat, ale odpískaný ofsajd mu radost zkazil.

Ve druhém poločase byla Sigma lepším týmem, ale branku dát nedokázala. Navíc musel ze hry chvíli před koncem kvůli zranění gólman Martin Šustr.

SK Sigma Olomouc - Spartak Trnava 0:0
Sestava Sigmy Olomouc: Šustr (77. Blaha) – Vavřík, Koutný, Šindelář, Hála – Pospíšil, Nepožitek, Heinz – Schulmeister, Doležal (53. Navrátil), Tomeček. Trenér Roman Pivarník.