Guardiola: Hrát takto i proti Realu, nemáme šanci...

Guardiola: Hrát takto i proti Realu, nemáme šanci...

Bayern naposledy prohrál ve své domácí tvrzi v říjnu roku 2012. Borussia Dortmund ovšem bavorskému velkoklubu a jistému bundesligovému šampionovi ukázala, aby se před ní měl před ročníkem 2014/2015 na pozoru.

Video: Atlético opět v čele, poradilo si s Getafe

"Měli jsme i více šancí, ale když v Mnichově vyhrajete 3:0, je to perfektní," těšilo Jürgena Kloppa, po jehož službách prahne hned několik předních evropských velkoklubů.

"Byl to balzám na duši," zářil jednadvacetiletý záložník a velký příslib do budoucna Jonas Hofmann, jenž se také zapsal mezi střelce.

To v Allianz Areně už tak veselo nebylo: "Padli jsme a nyní musíme velmi rychle zase vstát," burcoval španělský stratég Josep Guardiola.

Novinky ze světa florbalu?

Exbarcelonský trenér přiznal na nevábné prezentaci v posledních týdnech i svůj podíl viny: "Možná jsem udělal chybu i já, když jsem říkal, že je bundesliga už za námi. Ztratili jsme rytmus. Pokud už je máte titul jistý, spadnete. To se mi stalo i v Barceloně. Pokud rok neprohrajete a pak tři zápasy nevyhrajete, tak máte problém. Jestliže budeme takto hrát i proti Realu Madrid, tak nemáme šanci," hecoval Guardiola, jenž má za sebou spoustu bítev proti "Bílému baletu".

Deset nejdominantnějších klubů historie