Vyhrajte zájezd do Francie na zápas Česko - Chorvatsko!

Vyhrajte zájezd do Francie na zápas Česko - Chorvatsko!

[hot]SOUTĚŽ[/hot] Chcete se v rámci červnového Mistrovství Evropy ve fotbale UEFA EURO 2016[CODE]TM[/CODE]! zdarma vydat se společností Continental na utkání Česko–Chorvatsko? Pokud je vaše odpověď kladná, následující řádky by vás mohly zajímat...

Jak moc fandíte národnímu týmu?


Nedávný průzkum společnosti Continental odhalil, že Češi jsou patrioti. 78% z nás domácím reprezentantům vždy nebo alespoň někdy fandí, v 81% máme dokonce podporu „našich“ sportovců spojenou s pocitem sounáležitosti vůči celé České republice.

Continental vás vezme na zápas Česko – Chorvatsko!


Zažijte nezapomenutelné okamžiky čisté fotbalové radosti a podpořte osobně národní mužstvo během zápasu Česko–Chorvatsko na Mistrovství Evropy ve fotbale UEFA EURO 2016[CODE]TM[/CODE]! Šanci zařadit se mezi 15 výherců vstupenek a zájezdu pro dva do francouzského Saint-Étienne, kde se 17. června utkání odehraje, máte nyní díky soutěži společnosti Continental „S námi za vítězstvím“. Více informací na www.contifotbal.cz.

Co výhra obsahuje?


• 2 vstupenky na zápas Česko – Chorvatsko 17. 6. 2016

• dopravu autobusem

• ubytování na 1 noc ve 3* hotelu

• večeři a snídani v hoteluJak se zapojit?


1. Kupte sadu osobních nebo 4x4 pneumatik značky Continental a uschovejte si daňový doklad o nákupu.

2. Zaregistrujte se na těchto stránkách a vstupte do hry.

3. Určete v časovém limitu na slepé mapě Evropy co nejpřesněji polohu 7 vybraných fotbalových stadionů. S jedním daňovým dokladem se lze zúčastnit všech čtyř soutěžních týdnů o zájezd na UEFA EURO 2016[CODE]TM[/CODE]. V každém soutěžním týdnu máte dva tréninkové pokusy před třetím soutěžním. Svou šanci na výhru můžete zvýšit sdílením svého výsledku na Facebooku, čímž se vám otevře možnost bonusového pokusu hry.

4. Výhercem každého soutěžního týdne se stává soutěžící s nejvyšším počtem dosažených bodů ve hře. S jedním daňovým dokladem lze vyhrát pouze jednou.

Chci soutěžit.[img id="50255"]