Trio hráčů, které by mohl Klopp v Číně řádně zpeněžit

Trio hráčů, které by mohl Klopp v Číně řádně zpeněžit

Reds pod taktovkou německého kouče Jürgena Kloppa zaznamenávají vzestup a každá libra navíc na nákup zvučných posil by se mu zcela jistě hodila. Čínské kluby budou v lednu pořádat hon na hráče z Evropy a trenér Liverpoolu by mohl chytře prodat některé své akvizice za pořádný balík. Podívejme se na tři hráče, které lze řádně zpeněžit.

3) Mamadou Sakho


Čínské kluby v poslední době rády nakupují schopné hráče, kteří by měli tamním talentům dodat dostatek zkušeností, aby byli konkurenceschopní i ve světě. Klopp by mohl ochotně ze svých řad uvolnit i francouzského reprezentačního obránce Mamouda Sakha, se kterým si nepadl příliš do oka, přestože se jedná o velmi kvalitního beka.

[break]

2) Lucas Leiva


Brazilský záložník je jedním z nejdéle sloužících hráčů v současném kádru Reds, neboť na Anfield Road přišel již v roce 2007. Ve svých devětadvaceti letech má zkušeností na rozdávání, ale podzim mu příliš nevyšel a Klopp se nechal slyšet, že mu šanci v základu nebude dávat jen díky jeho postavení v klubu. Jeho prodej by mohl přinést hezkých pár milionů liber.

[break]

1) Alberto Moreno


Proč se neřídit heslem, co není dobré pro Premier League, může být vhodné pro čínskou nejvyšší soutěž? Španělský levý obránce Alberto Moreno se v kádru Reds příliš nepřevedl a jeho angažmá je možné hodnotit jako špatné. Jeho angažování v roce 2014 za 20 milionů liber by se ale mohlo vrátit i s pár miliony navíc, neboť Moreno by v Číně patřil zcela jistě mezi ty nejlepší na svém postu.