Wenger zapřel potyčku. Sánchezovo zvláštní chování ale potvrdil

Wenger zapřel potyčku. Sánchezovo zvláštní chování ale potvrdil

Manažer zodpovědný za výkony a výsledky momentálně pátého Arsenalu Arséne Wenger popřel údajnou tréninkovou potyčku Alexise Sácheze s jeho londýnskými spoluhráči, kvůli niž měl být vynechán ze sestavy v prohraném duelu proti Liverpoolu.

Francouzský trenér nesrovnalosti ve svém kádru odmítl, roztržku odmítl a vzkázal, že někdy se pouze chová zvláštně. Ovšem něco přeci jen prozradil. "Sánchez je zanícený fotbalista a někdy to s nepřiměřeným chováním přežene," uvedl nadřízený Welbecka, Girouda, Čecha a spol.

Verzi o konfliktu přitom nepřímo podpořil sám chilský reprezentant s minulostí v Barceloně či Udinese, jenž na své sociální síti napsal následující: "Pravý válečník nebojuje pro nenávist vůči těm před ním, ale kvůli lásce k těm, co stojí za ním. Kanonýři, do toho. Selže jen ten, kdo se o nic nepokusí," napsal letní cíl hned několika slavných evropských klubů, který je podle tisku na odchodu z Emirates Stadium.

Osmadvacetiletý ofenzivní borec je přitom klíčovým mužem mužstva, který se ze sestavy jen tak nevynechává. Jen v Premier League prožívá nejlepší sezony kariéry, když skóroval sedmnáctkrát a také přidal devět asistencí, což ho řadí na za Eriksena a Sigurdssona na třetí místo mezi nahrávači.