Tři hráči z Premier League, jejichž debut skončil dříve, než začal

Debut jako z hororu! Tři následující hráči, které si postupně v dnešním článku představíme, na svou premiéru v anglické Premier League rozhodně nemohou vzpomínat v dobrém. Trvalo totiž pouhých pár minut, než pro ně zápas kvůli červené kartě skončil.

Pojďte se společně s námi podívat na TOP 3 hráče v historii nejvyšší anglické fotbalové soutěže, jejich debuty skončily dříve, než začaly!

Iain Turner

Skotský gólman Iain Turner si odbyl premiéru v dresu Evertonu roku 2006, soupeřem mu tehdy byl Blackburn Rovers. Na trávníku však strávil sotva pár desítek vteřin! Už v 9. minutě se totiž dotkl míče rukou mimo pokutové území, obdržel červenou kartu a musel předčasně do sprch. I přesto tehdy ale Everton zásluhou Beattieho zvítězil 1:0! Turner se proslavil o pár let později, kdy vstřelil gól z výkopu přes celé hřiště.