Mbappé měl loni vzácnou návštěvu! Wenger byl u něj doma, ale neuspěl

Mbappé měl loni vzácnou návštěvu! Wenger byl u něj doma, ale neuspěl

Kylian Mbappé z Monaka předvádí letos skvělé výkony a proto není divu, že za něj nejlepší kluby z Evropy nabízejí částky vyšší než 100 milionů euro. Arsenal jej ale mohl mít za pakatel, kdyby... 

Mbappé letos táhne Knížata za ligovým titulem a úspěchem je jistě i kvalifikace do semifinále Ligy mistrů, i když jsou na pokraji vyřazení. Monako by běz nej tak silné nejspíš nebylo.

"Nový Henry" už ale letos mohl hrát úplně jinde. V tom klubu, kde se proslavil "starý Henry," tedy v Arsenalu. Loni totiž byl u Mbappů doma Arsene Wenger, jenž francouzský klenot lanařil na Emirates Stadium!

“Mbappé vám může říct, že jsem ho loni navštívil u něj doma. Končil mu totiž kontrakt v Monacu, ale tým si ho dokázal udržet, protože jsem ho téměř přesvědčil. Navzdory všemu rozumím jeho rozhodnutí, protože chodil ve Francii do školy a rozhodl se zůstat. Získá ho Arsenal teď? Nevím, závisí to na něm. Všichni dobře víme, že on se rozhodne kam půjde. Může jít kam chce - Barcelona, Real, Manchester United, Arsenal... Nevím, možná je pro něj nejlepší ještě jeden rok zůstat v Monacu," prohlásil Wenger.

Arsenal toto "nezlanaření" může stát velký balík peněz v případě, že by jej kupoval o rok později, tedy letos v létě. Mbappé se ale dřív vyjádřil, že by nejradši zamířil na Santiago Bernabeu a hrál za Real Madrid, nevylučoval však ani setrvání na Stadionu krále Ludvíka.