Iniesta měl Messiho informovat o možném odchodu. Zamíří za Villou?

Iniesta měl Messiho informovat o možném odchodu. Zamíří za Villou?

Celosvětově uznávaný špílmachr ověnčený dvěma evropskými a jedním světovým titulem Andrés Iniesta je připraven opustit katalánský Camp Nou již na konci právě probíhající sezony!

Diario Gol hlásí, že dvaatřicetiletý kapitán Barcelony již odhalil své plány dlouholetému spoluhráči Lionelu Messimu.

"Pokud vyhrajeme La Ligu, tak půjdu pryč." Přesně taková měla být slova dlouholeté opory španělské reprezentace směřované argentinskému kolegovi.

Hvězdný záložník, jehož konto zdobí osm prímátů v La Lize a momentálně útočí na devátý, má přitom ve velkokluubu smlouvu do 30. června 2018, což znamená, že by měl odehrát v současných barvách ještě jeden rok.

Pětice hvězd, které chce v létě koupit Barcelona!

Není ovšem spokojený se svým vytížením. K tomuto datu nastoupil v základní sestavě v rámci Primera División pouze jedenáctkrát a dohromady při jednadvaceti vystoupeních strávil na trávnících 1149 minut čistého času a navíc bez gólového vyústění.

Jedním z favoritů na jeho získání by mohl být zámořský klub New York City FC, za který dává spoustu gólů Iniestův dobrý přítel David Villa, se kterým se potkal nejen v Barce, ale i v národním mužstvu.

A ten zrovna před pár dny prodloužil v Big Apple smlouvu o další rok, takže by se o svého kamaráda mohl v MLS náležitě postarat a pomoci mu s adaptací. Za oceánem by z něj navíc znovu mohla být mimořádně důležitá součástka týmu s velkým vlivem...