Bude z Konatého double-zrádce? Chce jej totiž koupit Slavia!

Bude z Konatého double-zrádce? Chce jej totiž koupit Slavia!

Tiemoka Konatého sparťanští fanoušci rozhodně v lásce nemají. Považují jej za zrádce. Co by ale byl v případě, že by přestoupil do Slavie? Zrádce na druhou?

Ta první zrada přišla loni. Sparta hrála předkolo Ligy mistrů proti Steaue Bukurešť a výkon africké rychlonožky se velice zamlouval prezidentovi rumunského klubu. Konatému slíbil, že jej přivede a že mu nabídne balík peněz.

Hráč mu uvěřil. Počítal s přestupem a přišlo to, co sparťanští fanoušci do teď neunesli. Nechodil na tréningy, nekomunikoval se spoluhráči, pouze čekal, než se dohodne Steaua se Spartou.

Jenže prezident Rumunů změnil názor po schůzce s letenským vedením. Přestup se nekonal. Jeho pověst ale zůstala taková, jakou si ji udělal. Dlouho hrál za B-tým a po návratu do áčka dostal v Rostově červenou kartu. To byl pro příznivce Sparty definitivní černý puntík.

"Nechceme tě tu už vidět. U nás jsi skončil, zrádče," vzkazují mu. Jak by ale nesli přestup Konatého do Slavie, což je reálné? Sešívaní o něj mají velký zájem a zanedlouho se Spartou začnou jednat. 

Nabízí se tedy otázka. Budou Sparťani rádi, že Konaté odejde, nebo mu budou vyčítat to, že si vybral Slavii? Tak jako tak, Letnou opustí se smíšenými pocity. Ať už do Slavie nebo do zahraničí. Jedno je ale téměř jisté, za Spartu v příští sezóně hrát nebude.