Útočník Hoffenheimu se fotil s novým autem s českou SPZ. Uloví ho Sparta nebo Slavia?

Útočník Hoffenheimu se fotil s novým autem s českou SPZ. Uloví ho Sparta nebo Slavia?

Letní přestupové okno je již na tuzemských pažitech otevřeno dokořán a každý klub má choutky adekvátně posílit své řady před další ligovou sezónou. Nejinak tomu je i v případě pražských celků, které si již za pár týdnů zahrají ligovou sezónu.

Slavia brala mistrovský titul a má choutky proklouznout do Ligy mistrů. Svěřenci trenéra Šilhavého mají dostatečnou sílu na to, aby svůj sen mohli naplnit, ale bude třeba nejen troška toho fotbalového štěstí, ale zkusit ještě posílit stávající kádr. Sparta ulovila italského trenéra a bude chtít veřejnost přesvědčit o tom, že nevydařená sezóna byla pouhou přeháňkou a může být zase lépe.

Na internetu se o víkendu objevila spekulace, že by jeden z pražských celků mohl posílit pětadvacetiletý odchovanec Dinama Záhřeb, který poslední sezónu strávil v dresu bundesligového Hoffenheimu. Chorvatský reprezentant zkoušel své štěstí i v anglickém Leicesteru City.

Andrej Krmarič si nevedl v poslední sezóně špatně. Ve čtyřiatřiceti ligových zápasech si připsal patnáct přesných zásahů. Na svém instagramu se pak vyfotil se svým novým sporťákem, který má českou SPZ. To nahlodalo mysl nejednoho fanouška, neboť se někteří domnívají, že by to mohl být signál, že se bude stěhovat do Čech. Tato informace se zdá být ale nelogická, neboť atraktivní bundesliga a možnost hrát v pohárové Evropě je lákavější než pražské zázemí.

Foto